Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Łowiczek

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Dobre

Dobre(Łowiczek + 15 km)

799 000 zł196,99 m² 4 056,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Polecamy na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Dobre z basenem na działce oraz dużą zagospodarowaną. Budynek o powierzchni użytkowej około 196,99 m2(część użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Włocławek

Śródmieście,Włocławek(Łowiczek + 23 km)

550 000 zł90,77 m² 6 059,27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 90,77 m2, usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku, na terenie zamkniętym. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa uzbrojona Chełmica Mała

Chełmica Mała(Łowiczek + 25 km)

55 000 zł1 582 m² 34,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 1582 mkw, w kształcie prostokąta o wymiarach 28 m x 57 m, położona w miejscowości Chełmica Mała, gmina Fabianki, częściowo porośnięta młodymi.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Bema

Ciechocinek(Łowiczek + 16 km)

2 599 000 zł314 m² 8 277,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Komercyjny lokal na sprzedaż - Ciechocinek. Gotowy biznes dla branż kosmetycznych, medycznych, fitness Prezentujemy wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w ciechej części Ciechocinka, jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Włocławek

Śródmieście,Włocławek(Łowiczek + 23 km)

4 500 zł74 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje: przestronne mieszkanie z doskonałą lokalizacją. Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękne mieszkanie o powierzchni około 74m położone.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Stawki

Stawki(Łowiczek + 14 km)

201 441 zł2 518 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę rolną o pow. 2518 m2 pod budowę domu jednorodzinnego i nie tylko, media w drodze. Przepiękna działka położona w cały czas prężnie rozwijającej się wsi Stawki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Podole

Podole(Łowiczek + 15 km)

630 000 zł95 m² 6 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny mały dom typu bliźniak Projekt domu Emilia bliźniak pl+p jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających dzieci jak i zwierzęta Domy sprzedawane razem.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy klimatyzowany

Ciechocinek(Łowiczek + 16 km)

90 zł/m²137,68 m² 12 391 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni ok. 137 m2, zlokalizowany na parterze prestiżowego kompleksu Apartamenty Cerelis przy ul. Widok 5a w Ciechocinku. To nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek(Łowiczek + 23 km)

389 000 zł62 m² 6 274,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje: przestronne mieszkanie z doskonałą lokalizacją. Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękne mieszkanie o powierzchni 62m położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Miechowice

Miechowice(Łowiczek + 13 km)

129 000 zł52,12 m² 2 475,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,12 m , położone na poddaszu budynku 3-lokalowego w miejscowości Miechowice Duże, gm. Brześć Kujawski, oddalonego 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Łowiczek

Łowiczek,kujawsko-pomorskie

1 500 zł8 000 m² 0,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Alfa Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nieruchomość na wynajem Oferujemy do wynajmu nieruchomość o pow. 8000 m 2 po byłej bazie transportowej zabudowanej pięcioma budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łowiczek

Łowiczek,kujawsko-pomorskie

180 000 zł8 000 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Biuro Alfa Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nieruchomość na sprzedaż Oferujemy do sprzedaży nieruchomość o pow. 8000 m 2 po byłej bazie transportowej zabudowanej pięcioma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łowiczek

Łowiczek,kujawsko-pomorskie

300 000 zł150 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący